Нові функції

Оплата Apple Pay i Google Pay

Ми додали можливість поповнення балансу в додатку Ecos через системи мобільних платежів Apple Pay i Google Pay. Це швидкий та безпечний спосіб оплати для збільшення комфорту користування 

Pay copy

Лічильник поїздок, відстані та часу в дорозі

Ви можете побачити детальну історію власних поїздок у розділі Історія оренд нашого додатку, а також загальну кількість поїздок та кілометрів у бічному меню.

times

Індикатор рівня заряду самоката в додатку

Кожен самокат на мапі в додатку має індикацію заряду. Також, натиснувши на зображення обраного самоката в додатку, ви можете побачити відсотковий заряд батареї. 

bat

Пошук самоката за допомогою сигнала

Тепер ви можете подати звуковий сигнал обраним самокатом, натиснувши на його зображення в додатку і відповідну іконку над нижнім меню з детальною інформацією про нього. Це полегшить пошук самоката у випадку похибки передачі GPS-даних.

find copy

Ввімкнення фари з додатку

У вечірній час доби для покращення видимості на дорозі ви маєте можливість вмикати фару на орендованому самокаті. Для цього вам необхідно натиснути на відповідну іконку в нижньому меню, яке з’являється при оренді.

light copy

Режим паузи

Ви можете скористатись функцією ‘‘Пауза’’, щоб не завершувати поїздку та для того, щоб ніхто не взяв самокат до вашого повернення. Її вартість- 1 гривня/хвилина.

pause copy

Мультиоренда

З одного акаунта можна орендувати три самокати. Впевніться, що у вас на балансі достатньо коштів для початку поїздки та, відповідно, її тривалості на всіх самокатах.

mr