Нові функції

Оплата Apple Pay i Google Pay

Ми додали можливість поповнення балансу в додатку Ecos через системи мобільних платежів Apple Pay i Google Pay. Це швидкий та безпечний спосіб оплати для збільшення комфорту користування 

Лічильник поїздок, відстані та часу в дорозі

Ви можете побачити детальну історію власних поїздок у розділі Історія оренд нашого додатку, а також загальну кількість поїздок та кілометрів у бічному меню.

Індикатор рівня заряду самоката в додатку

Кожен самокат на мапі в додатку має індикацію заряду. Також, натиснувши на зображення обраного самоката в додатку, ви можете побачити відсотковий заряд батареї. 

Пошук самоката за допомогою сигнала

Тепер ви можете подати звуковий сигнал обраним самокатом, натиснувши на його зображення в додатку і відповідну іконку над нижнім меню з детальною інформацією про нього. Це полегшить пошук самоката у випадку похибки передачі GPS-даних.

Ввімкнення фари з додатку

У вечірній час доби для покращення видимості на дорозі ви маєте можливість вмикати фару на орендованому самокаті. Для цього вам необхідно натиснути на відповідну іконку в нижньому меню, яке з’являється при оренді.

Режим паузи

Ви можете скористатись функцією ‘‘Пауза’’, щоб не завершувати поїздку та для того, щоб ніхто не взяв самокат до вашого повернення. Її вартість- 1 гривня/хвилина.

Мультиоренда

З одного акаунта можна орендувати три самокати. Впевніться, що у вас на балансі достатньо коштів для початку поїздки та, відповідно, її тривалості на всіх самокатах.